Är Martinsson ett rykte eller är det bara ett namn som dykt upp i samband med önskemål? Jag ser hellre att vi bryter med Carlson och nyper antingen Emil Andree HV eller David Bernhardt Modo, beroende på vilket lag som går upp då.
palleparling: Ja hellre billigare med chans för bang for the buck. Skulle det visa sig det inte håller så är det ju inte lika farligt ekonomiskt heller.
jhnd91: Ju mer jag tänker på det så känns Nubben som en hjälte! Han vill absolut inte vara i rampljuset något mer, men när det krisar sig så hoppar han in och tar en kula för klubben! All heder åt Kent Norberg! Västen ska upp i taket!
Jag ser hellre att vi bryter med Carlson och nyper antingen Emil Andree HV eller David Bernhardt Modo, beroende på vilket lag som går upp då.