9908: Säg så här… inte konstigt att Djurgården med Dick i spetsen förlorade i 4 raka mot oss. Dom hade ingen respekt då och han visar ff att han inte respekterar Timrå IK. Det är fler som kommer att gå i den fällan.
F.ö är Dick en tomte o kommer alltid att vara… just en tomte.
Olli Hahl: Det är väldigt märkligt hur han helt apropå bara blev "expert" på Sportbladet en dag. Men det är, Sportbladet kanske började tappa läsare och behövde nån som skapade rubriker o clickbaits. Dicken känns lite som dagens ungdomar ute nätet.... dvs det viktigaste är inte vad som skrivs eller görs utan viktigaste är att få följare/likes/läsare sen hur det går till är skitsamma.
Är det inte dags Fille får en egen ramsa/sång? Vår ene rekordhållare har ju sin "Jonte, Jonte vår idol" men Hållander är verkligen också värd en. Spånade fram denna under söndagspromenaden nyss. Melodi "Vittring" med Magnus Uggla
Det är fler som kommer att gå i den fällan.
F.ö är Dick en tomte o kommer alltid att vara… just en tomte.