{297}: Ska en spelare göra en hel kedja är det de du säger nu? Svårt som en spelare som Dahlén att kunna skapa något med två spelare som knappt kan spela hockey denna match.
Dubbeld: Han spelade en hel period med Lander och Pettersson och kammade noll där med så den tesen faller ju. Men jag håller med om att Lundin och Hartmann inte håller. Lundin tror jag har större problem, hartmann har ändå potential. Men observera att Dahlén har noll skott på mål idag.
Dubbeld: ni får ta åt er ni som vill och känner er träffade. Det har gått 3 matcher av säsongen, ändå gnälls det som om det vore förra året med 11 raka torkskar. Google medgångs supporter och ta en funderare.
Zäta75: Kan bara hålla med, tycker personligen att Dahlén har för dålig rörelse samt så stannar han upp PP för ofta istället för att låta pucken gå eller för den delen som Wedins första ett direktskott!! Det ska allt för ofta sugas in ... | Läs mer