Tjena på er! En fråga till er som har biljett i morgon. För en stund sedan bokade jag två sittplatser på sektion G höger till mig och min pappa. Just då fanns bara två platser intill varandra på de översta raderna, så jag fick ta på rad 18. Det är egentligen alldeles för högt för min gamla pappa som har lite svårt att gå i trappor. Nu, en stund senare, ser jag att det dykt upp lite lediga stolar några rader ner. OM någon vänlig har två sittplatser på G höger längre ner, eller är i färd med att boka två stolar, vore det enormt tacksamt om vi kunde byta platser med varandra. Förstår om det inte går, men det kostar inget att fråga!
Villervalla: Eftersom att vi i dagsläget inte har någon som helst konkurrens om att få tag i ett årskort på långsidorna så är den föreslagna ändringen bara positiv - särskilt om det gör att vi inte får en straffdebitering på TV-pengarna.
För en stund sedan bokade jag två sittplatser på sektion G höger till mig och min pappa. Just då fanns bara två platser intill varandra på de översta raderna, så jag fick ta på rad 18. Det är egentligen alldeles för högt för min gamla pappa som har lite svårt att gå i trappor. Nu, en stund senare, ser jag att det dykt upp lite lediga stolar några rader ner. OM någon vänlig har två sittplatser på G höger längre ner, eller är i färd med att boka två stolar, vore det enormt tacksamt om vi kunde byta platser med varandra. Förstår om det inte går, men det kostar inget att fråga!