{297}: Och varför han ska göra det? Förklara är du snäll? Man kunde inte sätta in 1 jävla mål i 5 minuter då hur ska man vända från 0-3 till 4-3 eller 3-3 i 2 minuter? Spelet va helt katastrof. Hartmann och Lundin måste försvinna och andra kedjan måste göras om.
{9829}: Ibland behöver man bara en kasse för att förändra matchbilden. Det är klart att chansen hade varit extremt liten men det är ändå 4 minuter att spela på, man måste ju försöka. Om inte annat tycker jag man är skyldig fansen det.
Peja: Då kan jag stilla allas undran. Vi ska ta nästa kliv. Hela tiden. Det är föreningens uttalade målsättning. Såväl på isen som organisatoriskt och ekonomiskt. Ang etablerade nyförvärv så tror jag att vi kommer se ett eller ... | Läs mer