Pinaceae: Ja nån gräns får det finnas, hot eller dyliktr att dra det alldeles för långt. Visst att jag drog en. "Jag skulle vilja dra på domarn en smäll, de ä sant dä." Förut, men det var ju liksom 100 procent med glimten i ögat och ett citat från en viss Peter Forsberg en gång i tiden. Det har redan blivit en polisanmälan härinne i boken en gång som du säger, vi läter det stanna vid en gång och håller lite klass!
Åh, så underbart det är med landslagsuppehåll. Att vakna upp utan att ha somnat besviken, att inte gå runt på dagarna utan behov att förbereda sig för att inte brusa upp under kvällen.
Aldrig har ett landslagsuppehåll kommit så lägligt för mig.
"Jag skulle vilja dra på domarn en smäll, de ä sant dä."
Förut, men det var ju liksom 100 procent med glimten i ögat och ett citat från en viss Peter Forsberg en gång i tiden. Det har redan blivit en polisanmälan härinne i boken en gång som du säger, vi läter det stanna vid en gång och håller lite klass!