Antar att mitt inlägg från i morse blev modererat på grund av länken till en kommersiell sida. Valde i alla fall ett abonnemang som ska medge access till Timrås matcher (samt så mycket mer). Ska testa i ett par veckor och se om man pallar med att stanna uppe på kvällarna. Med start från imorgon, då vi enligt uppgift möter HV igen. Gick enligt ungefär samma uppgift riktigt bra igår kväll. Med storstilad start och lyckad avslutning 💪
Brände iväg ett Mail till Nubben och önskade lycka till i slutracet, och bara påminde att även om det stormar mycket nu så är han för evigt en ikon i Timråland, och vi är otroligt många som är evigt tacksamma för allt han gjort för Timrå.
Tror han behövde höra det. Åsyftar främst allt konkret hat han får från HV-håll. Jag tycker nog det är uteslutande konstruktivt från vårt håll! Gokväll på er så laddar vi för 3 pinnar och en REDIG Boycehyllning imorgon!
fan va less man börjar bli på lule. de tror att stridh är deras grabb. de tror att harde är deras grabb. som om brynäs skulle tro att mats eller eje är deras grabbar.
timrå är roten till allt. de vet alla som vet något. tacka oss ist för att ni är där ni är