Sluta och grina för att vi inte får Lodda och/eller Walli. Ingen av dessa platsar hos oss i topp 6 nästa säsong med en hel Wedda och en pånyttfödd och taggad EP, samt en förhoppningsvis axelopererad JD.
Zoogin62: Haha vilket jävla skitsnack börjar likna en sekt vissa får ej röras hur än jävla klapp kass de är nä vi kör 5 år till med Andersson Boyes Lundin Alvarez och några till
Cobbel: Länsgrannen fick ett påskägg fullt med något brunt som inte var choklad när Lehtinen nyss presenterades som HV-spelare. Inte för att det var aktuellt att han skulle stanna i Modo, men även jag som utomstående kan inte låta bli ... | Läs mer
Ingen av dessa platsar hos oss i topp 6 nästa säsong med en hel Wedda och en pånyttfödd och taggad EP, samt en förhoppningsvis axelopererad JD.