palleparling: Har själv inte Expressen men skulke alktså Sanny där skrivit när vpra skadade gubbar är tillbaka? Kanske Sanny också kan sia när de kommer frånvara igen på grund av skada?
sargad: skadade spelare? vet itne varför du nämner just det. han går ju igenom samtliga lag, ett lag om dagen (eller nått sånt), idag var det timrås tur, så nej det är nog inte bara om skador, utan hela lagbygget med betyg och sånt, antar jag, samt tabelltips, gissningsvis.
Zäta75: Kan bara hålla med, tycker personligen att Dahlén har för dålig rörelse samt så stannar han upp PP för ofta istället för att låta pucken gå eller för den delen som Wedins första ett direktskott!! Det ska allt för ofta sugas in ... | Läs mer
Kanske Sanny också kan sia när de kommer frånvara igen på grund av skada?
Inga problem , Boyce dubblerar i 3-4 linan.