Nisse på Mon or: Tycker hela hv och djurgården debatten är komisk. Tycker man alltid ska skylla på tränare och sportchefen för "dom har inte lyckats få ut all kapacitet ur laget" här har vi då alltså högt avlönade elitidrottare som ska ha krav på sig själv och enbart på sig själv. Spelar fan ingen roll om tränaren är en pojkspoling.
Knass: Jag tror att Brynäs dom senaste åren är ett bra exempel på hur en overksam ledning kan trilla ner till resultat på isen. Det är därför många Leksingar var oroliga inför denna säsong med så mycket oenighet i styrelsen.
Zäta75: Kan inte bara luta sig mot Hållander som ska bära Timrå match efter match. Nu MÅSTE alla kliva fram och höja sig annars inget topp 6 och det är ett fiasko med det laget man har