KulltorpsOlli: JFK som så tydligt påpekar att du inte har nån koll..(Haha, refererar till häromdan när jag läste i Modoboken och han tände till på alla cylindrar, i vanlig ordning)
Var det inte han som hade sån "koll" på att vår ekonomi var så kass?
" JFK som så tydligt påpekar att du inte har nån koll..(Haha, refererar till häromdan när jag läste i Modoboken och han tände till på alla cylindrar, i vanlig ordning)
Var det inte han som hade sån "koll" på att vår ekonomi var så kass? "
Det är samma person som hävdade att laget vi slog ut djurgården ur SHL med var det sämsta Timrålag som någonsin spelat i SHL. Det här skrevs långt innan den play out-serien ska tilläggas.
Men med tanke på hur bristande kunskaperna var om Svedberg-Timrå 18/19 blir det uppenbart att JFK tar kampen med Aftonbladets journalist, som inte ska länkas!
Smörgåsen : Jag tror vi helt enkelt får sluta med kommentarer som "lite anmärkningsvärt att Per Svensson...". Så som karln spelat denna säsong får vi helt enkelt acceptera att han är ju helt jävla KUNG! Dvs vi kanske ska sluta tycka ... | Läs mer
Var det inte han som hade sån "koll" på att vår ekonomi var så kass?