Sputnik1: Dock när vårt företag var matchvärd så kom innala upp i logen och pratade om att man vill bygga ut fler loger osv. Så tankarna finns där, men lär kosta ett antal miljoner. Men som jag har förstått det så är det på gång.
Tonymontana: Låter ju riktigt positivt! Det är ju klart att det blir ett dilemma när klubben kanske har ambitioner men själva inte äger arenan.
Bortasektionen är ju ett kapitel for sig, rent av attman skäms! Och det är också något som påverkar oss negativt när bortasupportrar inte vill komma och vi tappar intäkter så sett. (Se klipp nedan)
Jag skulle vilja ta tillfället i akt och bidra med en liten hyllning.
Hållander, Dahlén och Kapanen i all ära, men har inte såväl Timråsupportrar som hockeysverige glömt bort Anton Wedin? Anton Wedin karriär har tyvärr kantats av ... | Läs mer