söder över: Dom här fega syltryggarna som klagat och drivit igång detta borde endast fått wallis mail av klubben där de kunnat beklaga sig direkt i en liten skrivelse som walli bara kunnat kastat i sopkorgen eller gett ett kort svar, saken utagerad. Sen borde klubben skicka ett paket till dessa människor innehållande öronproppar och ögonbindel som de kan använda på match eller vid stora folksamlingar där de riskerar att känna sig kränkta.
Fantastiskt roligt iallafall att vi har en RIKTIG TIMRÅKILLE i toppen på SHL målligan framför alla coola kanadicker och finnar. Stort Grattis Filip ♥️♥️♥️
Sen borde klubben skicka ett paket till dessa människor innehållande öronproppar och ögonbindel som de kan använda på match eller vid stora folksamlingar där de riskerar att känna sig kränkta.