Karlsson74: om inte Timrå ska göra de så är det faktiskt önskvärt. Jäkla resa dom gjort de senaste åren. Tror det endast är Timrå som har plus på Brynäs i år?
X-Län: ja håller med.. om inte Timrå får vinna det i år så är Brynäs väl värd..värd med tanke det frejdiga spel som Brynäs ändå spelar . En drömfinal vore naturligtvis Brynäs -Timrå Lika mycket som en dröm att i play out final ha två lag som linköping-Örebro
Jag är glad som det ser ut idag om vi missar negativt kval och att vi inte mött Modo senaste matcherna då har det blivit torsk med 5-0 hemma och det hade varit en skam.
Jåkkinen: Ja det är JÄVLIGT mjuka "supportrar" härinne! Jag kan säga som så, att det var tamejFAN inte en enda spelare som åkte runt och myste igår. Då vettefan vilken match ni såg, ni som tycker så. Själv var jag på plats och både ... | Läs mer