Edlundpojken: äh så här är det ju för Timrå. Det ska alltid vara nått skit som resulterar till torsk. Idag var det domarna som hade för stor påverkan. Det får aldrig gå för lätt för Timrå. Vi har 1-1 i matcher utan en fullt spelbar Hållander. Hur är det med honom? Kapanen också osynlig. Sedan har vi vissa backar som ser ut som juniorer under press.
Joslan00: ja jag sa det till en kompis ikväll att jag ser fram emot nästa säsongs backuppsättning med yngre spelare som vill ta för sig för nu är det för klent . Men Hållander kom igång på slutet så vi får hålla tummarna att han vaknar till liv som Dahlén gjorde idag .
Vi har 1-1 i matcher utan en fullt spelbar Hållander. Hur är det med honom? Kapanen också osynlig. Sedan har vi vissa backar som ser ut som juniorer under press.
Jag hade tagit 1-1 alla dagar i veckan.