Det är väldigt självklart varför Roger Kissnödig gråter varje år över dombesluten. Frölunda kan inte skapa ett skit på egen hand 5 mot 5. Utan dom måste ha PP eller ta till tjuvknep hela jävla tiden. Har tills nu varit fine med att bli utslagna av dom i kvarten. Men nej, dom förtjänar ta mig fan inte att gå vidare. Med långt över 4 timmar spelade är Timrå bättre. Men sen finns det ju lättpåverkade domare, övermakter och all annan jävla otur som följer timrå.
Blake Slåhan: Är folk "dumma" i huvudet? Jag kan förstå att man är besviken på att säsongen tar slut mot ett Frölunda som är så väldigt mycket bättre strukturerat och bättre coachat än Timrå. Tycker dock synd om Hållander som fick ... | Läs mer
Har tills nu varit fine med att bli utslagna av dom i kvarten. Men nej, dom förtjänar ta mig fan inte att gå vidare. Med långt över 4 timmar spelade är Timrå bättre.
Men sen finns det ju lättpåverkade domare, övermakter och all annan jävla otur som följer timrå.