{469}: okej det var kanske en överdrift men han var riktigt bra och tog för sig på ett bra sätt och gick rakt på mål. Jag tror han skulle må bra med en till säsong i Timrå och få chansen att spela i 2a kedjan för han skulle absolut inte göra bort sig :) men spännande vad dom har för plan för Anton när jag har svårt att se dom vilja föryngra laget redan.
fan va less man börjar bli på lule. de tror att stridh är deras grabb. de tror att harde är deras grabb. som om brynäs skulle tro att mats eller eje är deras grabbar.
timrå är roten till allt. de vet alla som vet något. tacka oss ist för att ni är där ni är
Jag tror han skulle må bra med en till säsong i Timrå och få chansen att spela i 2a kedjan för han skulle absolut inte göra bort sig :) men spännande vad dom har för plan för Anton när jag har svårt att se dom vilja föryngra laget redan.