berra: Titta hur det fungerar i fotbollsallsvenskan=inte alls Helsinborg har skulder upp över öronen och får spela kvar där, inte nog med det, dom värvar som aldrig förr med pengar dom inte har.
Skrattretande, pellejönsar som sitter i förbund m.m som inte törs stå för sina beslut, exakt likadant kommer det att bli i ES.
Vi kan ju iaf konstatera att det Jokinen skulle komma med, in-your-face-hockeyn, är stendöd och begraven. Nu spelar vi inte mer framåtlutat än Växjö, och vi ska fan inte klaga på något annat lag vad gäller underhållningsvärde.
Titta hur det fungerar i fotbollsallsvenskan=inte alls
Helsinborg har skulder upp över öronen och får spela kvar där, inte nog med det, dom värvar som aldrig förr med pengar dom inte har.
Skrattretande, pellejönsar som sitter i förbund m.m som inte törs stå för sina beslut, exakt likadant kommer det att bli i ES.
hela sverige skrattar