Albert Hall: Skulle vilja skriva att "Ni kommer säkert inte leda så mycket mer än denna omgång" Men och detta är ett stort men... så har man kickan som hockeykompis... och då får man passa sig för att sticka ut hakan för mycket... finns risk man får igen det.. =) Sen brukar jag ha som regel att inte häckla någon om det inte går bra för mitt lag... =) Då brukar det också ha en förmåga att slå tillbaks på en själv... ;)
Åh, så underbart det är med landslagsuppehåll. Att vakna upp utan att ha somnat besviken, att inte gå runt på dagarna utan behov att förbereda sig för att inte brusa upp under kvällen.
Aldrig har ett landslagsuppehåll kommit så lägligt för mig.
Sen brukar jag ha som regel att inte häckla någon om det inte går bra för mitt lag... =) Då brukar det också ha en förmåga att slå tillbaks på en själv... ;)
H*vete kan man inte få häckla folk i fred!!! =P
TIK nu och för alltid