Det måste till lite glöd! Det verkar som att Tikarna saknar tempo! Det skall bli intressant att se om dom kan höja sig mot Djurgår'n på torsdag. När det är en vassare klang i lagnamnet och fler namnkunniga spelare? Hedström borde ju tända till om inte annat! Timrå är ju för helsike LAGMASKINEN! VISA DET DÅ! Det håller inte att åka omkring och peta näsan när passningen kommer. Och i pp!!!!!!!!! Det är mot MÅL man skall sikta. In med folk i boxen och skotta in trissan! Att spela runt ger inte ett skit!
Andersson: Hatten av till Brynäs säsong. Tror fan de stänger semin hemma på lördag och börjar fan tro att de kan gå hela vägen. T o m en sån jävla sopa som Larsson ser grymt bra ut.
Det skall bli intressant att se om dom kan höja sig mot Djurgår'n på torsdag. När det är en vassare klang i lagnamnet och fler namnkunniga spelare?
Hedström borde ju tända till om inte annat!
Timrå är ju för helsike LAGMASKINEN!
VISA DET DÅ! Det håller inte att åka omkring och peta näsan när passningen kommer.
Och i pp!!!!!!!!!
Det är mot MÅL man skall sikta. In med folk i boxen och skotta in trissan! Att spela runt ger inte ett skit!