Vår gamle "kompis" från LHC, Lukkinen, förnekar sig aldrig!!! Här kommer hans kommentar om matchen från Hockeybulletinen..
(Ej lämpligt för känsliga personer)
"Jag står inte ut med torsk mot äckel-Timrå! Vilket lag som helst men INTE Timrå! Satans fuskare! Samvetslösa äckelpottor hela jävla bunten! Timrå får mig alltid att tänka på hemskheter som kommunister och feminister och sånt pack. Fan ta dem! " //Lukkinen
Den här gången tror jag att han tog i så att det kom en tesked vått i kalsongen minsann! Det är sånt som får en att njuuuuta extra av en seger mot LHC!
Zäta75: Kan inte bara luta sig mot Hållander som ska bära Timrå match efter match. Nu MÅSTE alla kliva fram och höja sig annars inget topp 6 och det är ett fiasko med det laget man har
Här kommer hans kommentar om matchen från Hockeybulletinen..
(Ej lämpligt för känsliga personer)
"Jag står inte ut med torsk mot äckel-Timrå! Vilket lag som helst men INTE Timrå! Satans fuskare! Samvetslösa äckelpottor hela jävla bunten! Timrå får mig alltid att tänka på hemskheter som kommunister och feminister och sånt pack. Fan ta dem! "
//Lukkinen
Den här gången tror jag att han tog i så att det kom en tesked vått i kalsongen minsann!
Det är sånt som får en att njuuuuta extra av en seger mot LHC!
Tack Lukkinen!