Styr-Björn: Bäst på plan senast??? När då? Det såg ut som Fredrik var livrädd ute på isen. Visst han lyckas stundtals göra något bra, men nog kan man kräva mer av honom och hans fysik. Det är inte han som ska vara rädd - utan det är motståndarna som ska vara nervös så fort han är inne på isen. Och så är ju inte fallet.
En sak slog mig nyss. OM vi stöter på Brynäs i slutspelet. Nog 17 vore det på sin plats att Timrå IK bjuder in Lennart Jähkel att köra "Timrå tisdag" live innan nedsläpp då?
Det såg ut som Fredrik var livrädd ute på isen. Visst han lyckas stundtals göra något bra, men nog kan man kräva mer av honom och hans fysik.
Det är inte han som ska vara rädd - utan det är motståndarna som ska vara nervös så fort han är inne på isen. Och så är ju inte fallet.