RTS: håller med Timrå gjorde en jävligt bra match och en bra kvartsfinalserie. och 3:e-platsen i grundserien finns inte mycket att klaga på.
Otur att Kipper fick influensa med feber lagom till slutspelet. Hade han lyckats pricka in toppformen hade Tik varit vidare till semi. Som Mats Näslund sa i en av kvällblaskorna så hade kanske varit bättre att låtit Kapanen stå i match två så Kipper kunde ladda några dagera efter förkylningen.
Tycker ändå att Kenta gjort en kanonjobb som gjort ett stabilt topplag de tre senaste säsongerna av bottenlaget Timrå.
fan va less man börjar bli på lule. de tror att stridh är deras grabb. de tror att harde är deras grabb. som om brynäs skulle tro att mats eller eje är deras grabbar.
timrå är roten till allt. de vet alla som vet något. tacka oss ist för att ni är där ni är
och 3:e-platsen i grundserien finns inte mycket att klaga på.
Otur att Kipper fick influensa med feber lagom till slutspelet.
Hade han lyckats pricka in toppformen hade Tik varit vidare till semi.
Som Mats Näslund sa i en av kvällblaskorna så hade kanske varit bättre att låtit Kapanen stå i match två så Kipper kunde ladda några dagera efter förkylningen.
Tycker ändå att Kenta gjort en kanonjobb som gjort ett stabilt topplag de tre senaste säsongerna av bottenlaget Timrå.