mike66: "Att man diskuterar sinsemellan på jobbet eller någon annanstans det kan också jag göra men att vräka ur sej en massa dynga på en gb tycker jag är lågt... " - Jag tycker likadant även om jag är på jobbet, i gästboken eller var fan som helst. Gästboken är inte ett pr-fönster för hela föreningen, utan ska fungera som ett diskussionsforum. Dynga? Är det ordet flopp som retar eller ?
Här behövs lite diskussion. inlägg av typen "nu tar vi nya friska tag" sisådär en 40 ggr/dan är väl ganska tråkigt
En sak slog mig nyss. OM vi stöter på Brynäs i slutspelet. Nog 17 vore det på sin plats att Timrå IK bjuder in Lennart Jähkel att köra "Timrå tisdag" live innan nedsläpp då?
"Att man diskuterar sinsemellan på jobbet eller någon annanstans det kan också jag göra men att vräka ur sej en massa dynga på en gb tycker jag är lågt... "
- Jag tycker likadant även om jag är på jobbet, i gästboken eller var fan som helst. Gästboken är inte ett pr-fönster för hela föreningen, utan ska fungera som ett diskussionsforum.
Dynga? Är det ordet flopp som retar eller ?
Här behövs lite diskussion.
inlägg av typen "nu tar vi nya friska tag" sisådär en 40 ggr/dan är väl ganska tråkigt