John K: Tyvärr ! Skruvar nog som bäst då. Så jag får nog hålla till godo med en radio Köpte förresten en liten smart sak. Man jackar in den i högtalar utgången på PCn sedan kan man lyssna på webbradion i en bra omkrets från PCn Man tar in manicken direkt, i vilken radio som hellst. Man skall igent´ligen ha den i bilen och om man vill köra MP3 så skall man bara plugga den i MP3 spelaren och ta in den med bilradion. Räckvidden har testats till uppåt 1,5 Km då börjar den dippa. Smart liten pryl
Åh, så underbart det är med landslagsuppehåll. Att vakna upp utan att ha somnat besviken, att inte gå runt på dagarna utan behov att förbereda sig för att inte brusa upp under kvällen.
Aldrig har ett landslagsuppehåll kommit så lägligt för mig.
Så jag får nog hålla till godo med en radio
Köpte förresten en liten smart sak. Man jackar in den i högtalar utgången på PCn sedan kan man lyssna på webbradion i en bra omkrets från PCn
Man tar in manicken direkt, i vilken radio som hellst.
Man skall igent´ligen ha den i bilen och om man vill köra MP3 så skall man bara plugga den i MP3 spelaren och ta in den med bilradion.
Räckvidden har testats till uppåt 1,5 Km då börjar den dippa.
Smart liten pryl