MB: Oj då.. skulle man kunna sansa sig lite kanske..? Det jag mer ville få fram var att Svedberg gör en fan inte lugnare. Han dräller med puck stup i kvarten och lägger idiotiska passningar. Droppet han la bakom sig t.ex? Nej, jag slår mig fan gul o blå då han är inne. Sen dessa saker som du räknar upp som Sanny gjorde, dribblingen t.ex får inte ske. Men sen så hemjobbet i övrigt.. bra från min synvinkel.
Blake Slåhan: Är folk "dumma" i huvudet? Jag kan förstå att man är besviken på att säsongen tar slut mot ett Frölunda som är så väldigt mycket bättre strukturerat och bättre coachat än Timrå. Tycker dock synd om Hållander som fick ... | Läs mer
Det jag mer ville få fram var att Svedberg gör en fan inte lugnare. Han dräller med puck stup i kvarten och lägger idiotiska passningar. Droppet han la bakom sig t.ex? Nej, jag slår mig fan gul o blå då han är inne.
Sen dessa saker som du räknar upp som Sanny gjorde, dribblingen t.ex får inte ske. Men sen så hemjobbet i övrigt.. bra från min synvinkel.