Gud: Du bär verkligen inte upp ditt alias... Det jag bland annat har försökt och gjort är att analysera varför det gått så dåligt för vårat älskade Timrå IK. Detta för att man förhoppningsvis ska/kan lära sig av misstagen. På en öppen gästbok MÅSTE det vara tillåtet med konstruktik kritik, man kan inte bara vara nöjd med precis allting när vi kom sist i tabellen. Vi supportrar som satsar både pengar, tid och framför allt vår mentala hälsa ;-) måste ha rätt att ställa krav.
Nu sluter vi upp i leden istället: En för alla, alla för en...
Cobbel: Länsgrannen fick ett påskägg fullt med något brunt som inte var choklad när Lehtinen nyss presenterades som HV-spelare. Inte för att det var aktuellt att han skulle stanna i Modo, men även jag som utomstående kan inte låta bli ... | Läs mer
Det jag bland annat har försökt och gjort är att analysera varför det gått så dåligt för vårat älskade Timrå IK. Detta för att man förhoppningsvis ska/kan lära sig av misstagen.
På en öppen gästbok MÅSTE det vara tillåtet med konstruktik kritik, man kan inte bara vara nöjd med precis allting när vi kom sist i tabellen. Vi supportrar som satsar både pengar, tid och framför allt vår mentala hälsa ;-) måste ha rätt att ställa krav.
Nu sluter vi upp i leden istället: En för alla, alla för en...