MorganaLefaey: Det är en tolkningsfråga Han sa ju detta (Går ej att länka)
Modo gjorde snygga mål mot ett tamt försvar. Hemmalaget lekte stundtals mot uppgivna Timrå. Serieettans många skador har tagit ut sin rätt. -Vi hade två juniorforwards på isen och nu måste det här ta slut, sa en dyster Kenta Johansson efter matchen.
Jag tror ju inte att han menar juniorer när han säger att det måste ta slut. Jag tror nog snarare att han syftar på alla skador. Iofsig en orsak till de 2 junisarna. Är det ingen som har sett någon bedömning av dom ?
Blake Slåhan: Är folk "dumma" i huvudet? Jag kan förstå att man är besviken på att säsongen tar slut mot ett Frölunda som är så väldigt mycket bättre strukturerat och bättre coachat än Timrå. Tycker dock synd om Hållander som fick ... | Läs mer
Han sa ju detta (Går ej att länka)
Modo gjorde snygga mål mot ett tamt
försvar. Hemmalaget lekte stundtals
mot uppgivna Timrå. Serieettans många
skador har tagit ut sin rätt. -Vi
hade två juniorforwards på isen och
nu måste det här ta slut, sa en
dyster Kenta Johansson efter matchen.
Jag tror ju inte att han menar juniorer när han säger att det måste ta slut.
Jag tror nog snarare att han syftar på alla skador.
Iofsig en orsak till de 2 junisarna.
Är det ingen som har sett någon bedömning av dom ?