Metal Guru: Har aldrig satt min fot i Växjö. Och tror inte jag kommer göra det heller på en överskådlig framtid.
Jag visade bara att det är mitt liv och jag gör vad fan jag vill med det. Sådeså. När skogstroll som du uppenbarar dig och lägger dig en annan supporters emotionella känslor för ett rivaliserande lag och skall proffstycka huruvida jag är patetisk eller ej angående Sannys vara eller icke vara i blågult i egenskap av lagkapten för ett då i skrivande stund skadedrabbat lag vars formkurva pekade spikrakt nedåt satte jag ned foten.
Dr.Krykov: Hoppas på Bofors. Det vore lite rock n roll om de gick upp. För att få slipanissarna som bossar över SHL att svettas lite. Som drömmer om gullegrisen DIF.
Jag visade bara att det är mitt liv och jag gör vad fan jag vill med det. Sådeså.
När skogstroll som du uppenbarar dig och lägger dig en annan supporters emotionella känslor för ett rivaliserande lag och skall proffstycka huruvida jag är patetisk eller ej angående Sannys vara eller icke vara i blågult i egenskap av lagkapten för ett då i skrivande stund skadedrabbat lag vars formkurva pekade spikrakt nedåt satte jag ned foten.
Punkt.