Bragd-Birger: Challe tar en del märkliga beslut och det jag absolut inte kan förstå, en dag som denna, är hur han väljer att ställa Lindbäck i målet. Nu kan det ju vara av orsaker som inte allmänheten vet om men bortsett från det så är det snudd på tjänstefel.
Däremot gillar jag eftersnacket skarpt, han är lite mer ödmjuk, känns lite mer målinriktad och har en och annan poäng också.
Olle: Det var ju tydligen uppgjort på förhand att dom skulle stå en match var. Man kan tycka vad man vill om det, men just den grejen har jag svårt att hetsa upp mig över.
Patrick Polly: Jag har svårt att köpa att Wedin skulle kosta mer än Timrå får ut av honom. Visst, de två första säsongerna förstördes av skador, men 39 poäng på 62 matcher är en stark notering - särskilt om hänsyn tas till att han ... | Läs mer
Däremot gillar jag eftersnacket skarpt, han är lite mer ödmjuk, känns lite mer målinriktad och har en och annan poäng också.