Förlora, förlora, förlora. Är det det enda man skall få läsa före matchen. Lika lite som man skall ta ut segrar i förskott skall man kasta in handuken före matchen. PESSIMISTER!
Nej, sätt er framför TV-apparater, datorer eller vilket media som står till buds för att följa matchen. Ta på TIK-tröjan, TIK-halsduken eller vad ni nu har tillgängligt. Tänk er att ni ser matchen live och stötta laget som om ni vore på plats. Vråla, sucka, skratta, heja på och gör det ordentligt så kan detta greja sig. LYCKA TILL! NU KÖR VI!
Patrick Polly: Jag har svårt att köpa att Wedin skulle kosta mer än Timrå får ut av honom. Visst, de två första säsongerna förstördes av skador, men 39 poäng på 62 matcher är en stark notering - särskilt om hänsyn tas till att han ... | Läs mer