RocknRolf2: Jag tror också på Hirso! Jag tror att hans skada mörkades, för han var ju riktigt bra faktiskt de flesta matcher på slutet. Men det är svårt att jämföra honom med Kolan, eller har Kolan haft en skada som vi inte vetat om? Det närmaste skada för honom är väl att han var lite för stor och bantade en sommar.
ersson: Kolan har chipsfingrar. Sen om det klassas som skada eller handikapp det råder det delade meningar om.
Dagdrömde nyss en mardröm. Med tanke på att Linkan sa att man tittar efter en defensiv back så kanske man överväger en förlängning med Kolan och ser honom som den offensiva pp-backen.
Patrick Polly: Jag har svårt att köpa att Wedin skulle kosta mer än Timrå får ut av honom. Visst, de två första säsongerna förstördes av skador, men 39 poäng på 62 matcher är en stark notering - särskilt om hänsyn tas till att han ... | Läs mer
Redigerad kommentar