JoseGonzales: Du har alldeles rätt. Huvudet på spiken. Jag blev också portad och alla inlägg rensade senast vi spelade. Anledningen ska ha varit att jag provocerade. Själv tyckte jag att det var humor med glimten i ögat. Det är helt enkelt oerhört lågt i tak där inne.
Woody Jokinen: Jag vet inte hur många ggr de portat mig. Oftast för att "jag tramsar". Själv så "snuttefiltar" de Dahlén titt som tätt i alla gästböcker, men skriver man en mening, och sanningen, att deras kapten gillar att dricka öl, då portas man illa kvickt. Nordkorea 2.0
Woody Jokinen: Humor bygger på tajming, den känns väl rätt missriktad i detta fall. Men kom gärna in och skoja efter ni har torskat och vice versa (jag anar en viss skillnad i mottagande).
Jag tror inte alls att du var provocerande. *insert gråtskrattspyemoji*
JonteD: Dahlén är i min mening den största hos oss och vi ska vara evigt tacksamma för de han gjort för Timrå. Vi skulle inte vara där vi är utan han. Däremot måste man sakligt kunna ifrågasätta prestationen och inställning hos spelare. Även Dahlén.