{8179}: Det är ju ändå lite konstigt att Timrå har börjat mörka skador på senare tid ändå. Vad jag vet har dom alltid varit transparent i det. Men det är nog det, en röntgen som är lite seg då det varit högtider. Men är det någon som vet om han är med på resan?
DenRöda: Tänker att man vill veta hur länge han blir borta innan man lägger ut något, om det är någonting allvarligt. Nej, står i ST att han inte åkte med laget igår.
Dom brukar ju alltid lägga ut frånvaron på hemsidan i samband med att laguppställnignen släpps, så hör vi inget innan det så får vi nog veta orsaken kl 17.00.
Patrick Polly: Jag har svårt att köpa att Wedin skulle kosta mer än Timrå får ut av honom. Visst, de två första säsongerna förstördes av skador, men 39 poäng på 62 matcher är en stark notering - särskilt om hänsyn tas till att han ... | Läs mer