297: Är man lite konstruktiv så är Halloran för enkelspårig. Jag hade tänkt skriva för vek också men det är omöjligt utan att isf konstatera att han knappast är vekare än Dahlén. Snacket om dålig karaktär och hängskalle känns lite som efterhandskonstruktioner. Som jämförelse har vi några superstars till hemvändare som åker runt och gömmer sig rätt duktigt f.n.
Olli Nomadinen : Är väl mest Sanny som laddat bössan i "stor-media" där med dålig karaktär och gnällspik, man undrar ju hur insatt han är i situationen egentligen.
Är det inte dags Fille får en egen ramsa/sång? Vår ene rekordhållare har ju sin "Jonte, Jonte vår idol" men Hållander är verkligen också värd en. Spånade fram denna under söndagspromenaden nyss. Melodi "Vittring" med Magnus Uggla