{297}: Haha rätt roligt med att flera av dem har Walli i tredjekedjan i deras hypotetiska [NY]-laguppställningar. Jag tror INTE han är tänkt att spela i tredje. Det hade han potentiellt fått göra i Timrå, och han lämnade med motiveringen ”får mer förtroende”.
Hinken har två nummer I telefonboken. Colorados farmarlag och Brynäs. Guldklimpen Sampo som kommer dominera SHL.......Kapanen GAV modo Halloran så tack vare Timrå så får modolojderna vara med i finrummet igen. Men det blir bara en säsong.
Patrick Polly: Jag har svårt att köpa att Wedin skulle kosta mer än Timrå får ut av honom. Visst, de två första säsongerna förstördes av skador, men 39 poäng på 62 matcher är en stark notering - särskilt om hänsyn tas till att han ... | Läs mer